Історія схуднення ольги гончаренко на 28 кілограм завдяки спорту. Фото до і після

Історія схуднення Ольги Гончаренко Фото до і після.

Почалося все 5 років тому. Мені було дуже соромно за себе. Однокласники обзивали мене мерзенної, жирною коровою, хлопці не хотіли зі мною спілкуватися, а модні речі виглядали на мені просто огидно!

Ніхто мене не любив, навіть рідні жартували! Тоді я все-таки зважилася встати на ваги і побачила жахливу позначку - 80 кг. І це при зрості 165 см! Я дивилася на себе в дзеркало і просто ридала.

І ось тоді я вирішила діяти.

дієти перебрала майже всі, навіть голодувала, але крім втрачених волосся, нервів і збитої гормональної системи - нічого. Я сиділа на дієті - вага йшла, потім слідувала тиждень нестримного обжерливості, а потім - тиждень голодування. Загалом, так я прожила дуже довго, зіпсувала все те, що дала мені природа. Волосся лізли як після вагітності, шкіра жахливо зіпсувалася.

Історія схуднення. затягнув спорт

Вперше прийшла в тренажерний зал. Мене затягнуло. І як людина, яка все доводить до божевілля, захопилася так, що за 6 місяців зробила таку попу!

Зараз мені 21 рік, і я важу 52 кг при зрості 168 см. Отримала професійну освіту дієтолога і фітнес-тренера. Для мене тепер нескладно схуднути на 10-15 кілограм за місяць, в цьому немає нічого складного, але до цього я йшла дуже довго.

Іноді я згадую себе товсту, ревучу в подушку і думаю, що б було, якби в мою голову тоді вкласти нинішні знання. Адже в такому випадку моє схуднення тривало б якихось три місяці, а не чотири роки.

Але все, що відбувається - на краще, тепер я можу допомагати таким людям, які опинилися в такій же ситуації як я п`ять років тому.

Історія схуднення Ольги Гончаренко накачати сідниці

  • Заглибившись в тему свого зайвої ваги, стала підраховувати калорії, все, що потрапляють в мій шлунок.
  • Купила ваги на кухню і почала зважувати все, що збираюся з`їсти.
  • Скачала програму і вносила туди всі дані.
  • В чай додавала стевію.
  • Поступово я зняла обмеження з багатьох продуктів і ввела їх в раціон, але головне - не перевищувала денну норму калорій.
Однак мене не влаштовувала швидкість схуднення, і я почала займатися спортом.
  • Починаючи з листопада і до кінця року вела підрахунок калорій і урізала їх. Регулярно займалася на кардиотренажере і робила вправи по годині в день.
  • Усюди шукала нову інформацію про схуднення і намагалася знайти спосіб, який би допоміг мені.
  • Але інформації було занадто багато, часто одна суперечила іншій.
  • Через те, що я була повним профаном в цій сфері, доводилося йти в сліпу, пробуючи то одне, то інше.

Історія схуднення. Раціон харчування на сьогодні

Перед тим, як почати худнути, я переглянула те, що я їм, і заборонила собі деякі продукти:

  • Всю випічку, особливо пшеничне. Хліб, макарони теж не їла;
  • солодощі, цукор і все, що включає в себе сахарозу;
  • картоплю;
  • все масло, при готуванні я не використовую масло взагалі.

Історія схуднення Ольги Гончаренко Раціон харчування

Завдяки такому харчуванню, я змогла скинути 21 кілограм за чотири місяці. З дозволених продуктів вживала м`ясо, рибу, морепродукти, овочі, фрукти, молочні вироби, сир. Після того, як обмежила споживання цукру, кави пила з молоком, чай - фруктові. Замість десерту були ягоди і фрукти, салати - як з фруктів, так і овочеві.

Історія схуднення. Секретів немає ніяких

У схудненні немає нічого складного, головне - харчуватися правильно і активно рухатися.

Але є щось більш важливе - мотивація і фізична активність. Худнути починати потрібно зі своєї голови, зрозуміти, чи потрібно це тобі самій і готова ти витрачати на це час і сили.

Чи не кору себе за зриви: вони все одно будуть, так нехай вони будуть легальні! Дозволь собі один день в тиждень то, що ти зазвичай не їж (наприклад, солодощі), а в свята дозволь собі все!

Навряд чи тобі вдасться набрати вагу за один вечір, зате задоволення отримаєш до наступного свята.

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
—хоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!