Головні помилки тих, хто мріє схуднути

Відео: 30 ПОМИЛОК при схудненні!

Як повернути собі стрункість? Фото: Lori.ru.

Відео: Як схуднути до літа. Головні помилки.

Кінець лютого. Саме час замислитися над тим, як скинути набрані за зиму кілограми. Наш новий експерт готовий вам допомогти повернути стрункість без стресу для організму.

Кінець лютого. Не за горами весна і літо. Як завжди, багато хто з вас замислюються: "Як швидше позбутися осінньо-зимових зайвих кілограмів?". Саме тому я підготував для вас ряд статей, в яких детально розповім про правильне і приємному шляху до краси і здоров`ю.

Перш за все, давайте позбудемося помилок, міфів і стереотипів, пов`язаних зі схудненням.

Відео: ТОП-5 ПОМИЛОК У схуднення. Як схуднути ПІСЛЯ 40 РОКІВ? Як схуднути на 50 кг? Схуднення мами і доньки.

Я думаю, багато хто з вас або ваші знайомі і близькі помічали, що позбавлення від зайвої ваги схоже на гойдалки: спочатку ви радісно мчимо вперед, потім зупиняєтеся і з такою ж швидкістю повертаєтеся назад. Щоб не йти цим тупиковій колії, спочатку треба усвідомити помилки, які до нього призводять, і позбутися від них.

Отже, помилка перша: Спроби схуднути швидко. Звичайно, можна зрозуміти, що хочеться якомога швидше позбутися від зайвої ваги: пару тижнів помучитися і стати стрункою. А наскільки в дійсності це наблизить вас до мети? Яка ваша мета? Придбати струнке пружне тіло з красивими формами? Тоді давайте подумаємо: здавалося б, треба всього лише скинути зайву вагу, і настане щастя. Але є важливі нюанси, про які багато хто просто не знають. Давайте уявимо собі двох жінок приблизно однієї ваги і одного розміру одягу: припустимо, 55 кг і 44 розмір одягу. Восени і взимку, в одязі, вони виглядають привабливо. Але ось настає довгоочікуване літо, і можна поїхати на пляж - позасмагати і викупатися. Виходять з роздягальні наші очаровашки в купальниках, і ми бачимо, що їх схожість в одязі було дуже оманливе. У одній з них тіло підтягнуте і пружне, а в іншої все підвисає і трясеться при ходьбі. Чому така різниця? Вся справа в співвідношенні м`язів і жиру. Наші м`язи мають форму, вони пружні, досить тверді на дотик. Жир не має конкретної форми і дуже м`який. Щоб відчути різницю, можна взяти в руку тенісний м`ячик і шматок бабусиного холодцю. Тепер неважко здогадатися: якщо жиру на вашому тілі мало, то виглядаєте ви підтягнуто і привабливо. А якщо відсоток жиру в тілі високий, то навіть при невеликих обсягах красою похвалитися не вийде.

Для чого я все це розповів? У схудненні є два шляхи розвитку подій: Перший - спалити зайвий жир і зберегти гарні м`язи, другий - зменшити обсяги тіла. Разом з невеликою кількістю жиру згоряють м`язи і йде вода. Перший шлях довше і вимагає більших знань. Другий шлях швидше, але результат в підсумку навряд чи вас порадує.

Тепер давайте розберемося, яким шляхом ми йдемо, коли худнемо швидко. За даними численних медичних досліджень, наш організм може втрачати 100-150 грам жиру в добу, що становить 0,7-1 кг в тиждень або приблизно 3-4 кілограми на місяць. Ці цифри наводяться з урахуванням того, що людина регулярно тренується і збалансовано харчується. Я часто чув такі радісні заяви: "Я скинула 6, 8, 10 кг і навіть більше за місяць". Що в цей момент відбувається з нашим тілом? І яка ціна такої швидкої втрати ваги?

Разом з жиром в організмі руйнується м`язова тканина. Пружності і підтягнутості це не додає. Але м`язами є не тільки скелетні м`язи, а й внутрішні органи. Плюс до цього, втрачається велика кількість води. І все разом це веде до виснаження і зневоднення організму. Як наслідок, порушуються обмінні процеси, починаються гормональні проблеми.

При швидкому зменшенні обсягів і недостатній кількості води шкіра не встигає адаптуватися і може обвисати. з`являються такі симптоми як:

- стомлюваність,
- безсоння,
- нервозність,
- проблеми з травленням,
- волосся і нігті стають ламкими,
- постійне відчуття голоду.

І найприкріше, що варто тільки повернутися до звичного раціону харчування, як всі втрачені кілограми і обсяги моментально повертаються. На жаль, це стандартна реакція нашого організму на стрес, пов`язаний з швидким схудненням. Замість стрункості і привабливості - суцільні муки і повернення до того, з чого починали. Є інший шлях, який гарантовано призведе вас до мети. Який? Я детально вам розповім в наступних статтях. Дійдемо до мети разом!
А зараз запишіть перше правило: худнемо повільно - приблизно 1 кг в тиждень. До зустрічі в наступній статті!

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
—хоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!