Як збірна чилі виступила на чм 2014 з футболу

Відео: Іспанія Чилі 0: 2. Чемпіонат світу з футболу 2014 (огляд матчу)

Національна збірна Чилі до турніру футбольного мундіалю 2014 року підібрала дуже пристойний і якісний склад. Багато футбольних фахівців очікували від чилійців яскравою і такою, що запам`ятовується гри на турнірі.

Відео: ГоЛЛаДіЯ Нідерланди Чилі 2-0 ПОВНИЙ СУПЕР ОГЛЯД ВІДЕО ГОЛІВ всі голи ЧС з футболу 2014

Як збірна Чилі виступила на ЧС 2014 з футболу

Чіліцам випав жереб потрапити в одну з груп смерті на ЧС 2014 в Бразилії. Свої групові матчі гравці Чилі провели в квартеті В з командами Іспанії, Нідерландів та Австралії.

Відео: Пенальті Аргентина Голландія ЧС 2014 півфінал

Перший матч чилійські футболісти проводили зі збірною Австралії. Упевнена перемога південноамериканців з рахунком 3 - 1 показала всьому світу, що з чилійцями буде непросто будь-якій команді чемпіонату.

Другий груповий матч став вирішальним для південноамериканців. Їм протистояла національна збірна Іспанії, якій необхідно було тільки перемога для продовження боротьби за вихід з групи. Чилійці обіграли іспанців з рахунком 2 - 0, показавши дуже якісний і цікавий футбол.

У заключному матчі групового етапу збірна Чилі поступилася Нідерландам (майбутнім бронзовим призерам першості) з рахунком 0 - 2. Однак головна здача на турнірі чилійцями була виконана - вони вийшли в стадію плей-офф чеміоната з групи смерті.

В 1/8 фіналу чилійцям довелося грати з господарями турніру. Варто відзначити, що бразильці не виглядали краще і переконливіше в тій зустрічі, хоча саме вони і здобули перемогу в тому матчі, щоправда, в серії пенальті. Основний і додатковий час гри закінчився нічийним результатом 1 - 1. На останній хвилині овертайму Бразилію від вильоту з турніру врятувала перекладина після удару чилійського форварда.

Чилійці закінчили свій виступ на чемпіонаті на стадії 1/8 фіналу, проте можна сміливо говорити про те, що ця команда сподобалася багатьом глядачам на турнірі, а вихід з групи смерті став закономірним результатом, який розцінюється як позитивний для всіх чилійських уболівальників.