Яка збірна виграла чемпіонат світу з хокею 2014

Відео: чемпіонат світу з хокею 2014 в Мінську, фінал, Росія - Фінляндія

Щорічно всі хокейні вболівальники світу очікують головного турніру національних збірних. Чемпіонат світу з хокею скликає під свої знамена 16 команд, але тільки одна в підсумку піднімає над своєю головою заповітний трофей.

Відео: Хокей ЧС 2014. Фінал РОСІЯ - ФІНЛЯНДІЯ (HD 1080p)

25 травня 2014 року в столиці Білорусії на "Мінськ-Арені" в присутності більше 15 тисяч глядачів відбувся фінальний матч чемпіонату світу з хокею з шайбою. Після закінчення шістдесяти хвилин ігрового часу перемогу оформила національна збірна Росії, яка стала вже чотириразовим чемпіоном світу в новітній історії. Звітний трофей підняв над своєю головою капітан російської команди Олександр Овечкін, а потім всі гравці і тренери зробили коло пошани по майданчику.

У фіналі росіяни здолали збірну Фінляндії з рахунком 5: 2. Шайби у ворота фінів закидали Широков, Овечкін, Малкін, Заріпов і Тихонов.

Збірна Росії привезла на цей чемпіонат світу 12 новачків, їх ряди поповнили визнані лідери національної збірної з КХЛ і НХЛ. Варто визнати, що на турнірі в Мінську у росіян був найсильніший склад. На запрошення Олега Знарка відгукнулися зірки першої величини світового хокею. Олександр Овечкін, Микола Кулємін, Артем Анісімов, Сергій Бобровський і деякі інші НХЛ-івці одразу прибули в розташування команди перед початком турніру. Серйозним зміцненням складу стало прибуття до кінця групового етапу нападаючого Євгена Малкіна. Саме геній-Євген та Олександр Великий в другому періоді фінальної зустрічі зуміли переломити хід гри, коли росіяни програвали 1: 2. У заключній двадцятихвилинці в більшості Данис Заріпов закинув четверту шайбу, що стала однією з найкрасивіших на турнірі.

Відео: Латвія - Білорусь: А чи був гол ??? Чемпіонат світу з хокею 2014 року Мінськ.

Під час проведення чемпіонату збірна Росії виграла всі десять матчів в основний час і стала заслуженим тріумфатором світової хокейної першості 2014 року.