Як стати русалкою днем?

{Adsense}

З давніх-давен русалки залучають звичайних людей своєю витонченістю і загадковістю. Багато дівчат мріють роздобути неземної краси хвіст і силу цих міфічних істот. Існує дуже багато способів по перетворенню, які необхідно робити вночі або в повний місяць. А сьогодні ми розповімо, як стати русалкою днем.

спосіб 1

  • Налийте в металеву ємність холодної води, додайте дві чайні ложки морської солі і опустіть туди дерев`яну гребінець;
  • Вийдіть на вулицю з розпущеним волоссям. Ідеальним варіантом буде прогулянка до водойми. Якщо такої можливості немає, то можна вийти на відкритий простір, наприклад, на галявину або в парк. У самому крайньому випадку - вийдіть на балкон;
  • Закрийте очі і скажіть: "Великі русалки, хочу до вас, хочу вашу силу! ";
  • Опустіть обидві руки в ємність з солоною водою, як і раніше тримаючи очі закритими;
  • Далі необхідно відкрити очі і розчесати волосся, вимовивши вголос дану вище фразу три рази;
  • Щоб уникнути простудних захворювань не використовуйте даний метод в холодну пору року.

спосіб 2

  • Відкрийте вікно і прокричите три рази: "Хочу стати русалкою! Могутні сили моря допоможіть мені, наділіть мене силою! ";
  • Тупни правою ногою, потім лівою і знову правою;
  • Напишіть на аркуші паперу: "Я три рази прокричала, три рази тупнула, хочу три сили ";
  • Прочитайте послання про себе і акуратно спаліть, зібравши попіл в ємність;
  • Налийте в миску холодну воду, додавши пару ложок морської солі;
  • Поставте ємність з попелом в миску з водою так, щоб він не намок;
  • Засічіть дві години, а потім розвійте попіл за вітром, примовляючи: "Виконати моє бажання ".

Читайте поради з перевтілення в наших наступних статтях

  • Як стати русалкою вдома
  • Як стати русалкою
  • Як стати русалкою, як в H2O
  • Як стати справжньою русалкою

Як стати русалкою для фотосесії

Якщо вам необхідно перетворитися на русалку для фантазійної фотозйомки, то можна обійтися більш простими способами.

Відео: Як стати русалкою. Найлегший спосіб русалки

Купівля хвоста

Для того щоб стати русалкою, необхідно придбати хвіст і верх від купальника. Для цього ви можете відвідати магазин дитячих товарів, замовити індивідуальний пошив у швачки або відшукати хвіст в Інтернет-магазині і замовити його там. До речі, якщо ви хочете стати русалкою не тільки на час фотосесії, а бажаєте регулярно плавати у водоймах в її образі, не вдаючись до вищеописаним методам, то придбайте спеціальний хвіст, призначений для плавання.

Хвіст своїми руками

Якщо ви вмієте шити, то зробіть хвіст своїми руками.

Відео: Як стати русалкою за 13 хвилин

  • Придбайте еластичну тканину блискучого кольору і білизняний гумку;
  • Знайдіть в мережі Інтернет готову викрійку хвоста або намалюйте її самі: обведіть ноги в злегка розведеному стані, додавши пару сантиметрів з обох сторін для швів;
  • Накладіть викрійку на тканину і виріжте заготовку для передньої і задньої частини хвоста;
  • З`єднайте між собою заготовки за допомогою ниток, вшивши всередину білизняний гумку в області стегон, колін і литок;
  • Намалюйте плавник на пластиці і виріжте заготовку;
  • Обтягніть заготовку плавника тканиною і пришити до готового хвоста так, щоб залишилося вільним отвір для ніг.
Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
—хоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!