Які існують імена для кішок дівчаток

Дівоче ім`я для кішкиКоли в будинку з`являється маленьке кошеня, господарі замислюються про те, яке ж ім`я дати своєму новому вихованцеві. Звичайно, це в тому випадку, якщо кішка без родоводу, і їй не дали ім`я при народженні відповідно до визначеної букві алфавіту. Хоча навіть в цьому випадку можна називати вдома тварину неофіційно і придумати для неї зменшувально-пестливу кличку.

зміст

Назв для кішок дівчаток предостатньо, проте, перш ніж назвати кошеня, необхідно врахувати наступне:

  • кішки реагують тільки на перші три, виголошених звуку;
  • поведінка кошеня;
  • забарвлення тварини;
  • особливості характеру;
  • зовнішність особи (породу);
  • особисті переваги.

Звуки в назві кішки дівчинки

Як підібрати кличку кішціПредставники котячих чують тільки перші три звуки. Тому необхідно, щоб ці звуки були дуже гучними або в самому імені були дзвінкі і шиплячі звуки. Відмінним назвою для кішки вважається поєднання букв КС, тому ці тварини так добре відгукуються на "киць киць".

Якщо переглянути, як кличуть домашніх улюбленців на різних мовах світу, то майже у всіх є поєднання букв "кс" або шиплячих "ц" і "ш". Справа в тому, що це як раз ті букви, які можна почути вуха кішок. А також кішки чують "мурчал" звуки, де "р" протяжна. Ось чому ім`я Мурка або Маруся настільки поширене серед кішок. А ще вважається, що кішки краще слухаються жінок, оскільки їх голос більш мелодійна і знаходиться на тій звуковій хвилі, яку чують ці вихованці. Що ж стосується чоловічого голосу, то, як правило, кішки чують вібрацію, витікаючу від них, а не що саме вони вимовляють.

Виходячи з цього, клички для кішок дівчаток повинні бути звучними, короткими і запам`ятовуються. Наприклад, Ласка, Нежка, Принцеса, Шерра, Чейза, Пушинка, Зебра, Снєжка, Сніжинка, Черрі, Мурзилка, мурися, Мурка, Мишка.

Поведінка кошеня, що впливає на вибір клички

Також уважно потрібно поспостерігати за поведінкою маленької кішки дівчинки, тому що не завжди ім`я, яке сподобається господарям, може підійти вихованцеві. Адже якщо кошеня спокійний, то дивно буде дати йому ім`я Куля. Кошенята дівчинки можуть бути:

  • характер кішкиспокійними, не проявляють ні до чого конкретного інтерес. Тоді їм підійдуть клички: Тихоня або Шуля, Сушка або Кася, Лола або Лілу;
  • рухливими, метання по кімнаті. Такі кошенята дівчинки можуть бути названі: Джессі, Шакіра, Кассі, Бася, Родзинка, Забавка;
  • ласкавими, що крутяться біля господаря. Для цих кішечок назви можуть бути: Ласка, Ніженка, Ліпуля (Липучка), Жабка, та й звичайне - Мурка тут буде доречно.
  • грайливими і цікавими. Для такої кицьки підійде Беся або Ігрунов (ігрулю);
  • любителями поїсти. Такі представники котячих можуть заслужити назви: Обжорка, Няма, пюрешку, Вафля, кіселька, Шарлотта (від назви яблучного пирога Шарлотка), Груша, Ожина, Крихітка, мюслі. А якщо кошеня дівчинка віддає якомусь блюду особливу перевагу, то можна назвати її саме їм. Наприклад, аматоркам молока можна дати кличку Мілка (від англійського Milk - молоко), аматоркам рибки підійде ім`я - Мойва, Сардина або Кілька. А кішечці, яка божеволіє від сосисок або сардельок, дуже підійде ім`я Сарделька.

забарвлення тваринного

Популярні імена кішкиПогодьтеся, дивно називати тварину Чернишки, якщо вона має сіре забарвлення. Замислюючись над тим, як назвати сіру кішку, варто спочатку звернутися до інших мов, а наприклад, до англійського. Таким чином, сіру кішечку можна назвати Грейсі або Грейта (від англійського Grey - сірий).

Якщо кошеня дівчинка має сіру пухнасту шерсть, то їй цілком може підійти назва Димка. Активна сіра кішечка може стати володаркою такого імені, як Хаврошечка. Можливо, варто наділити її більш граціозним ім`ям таким як Джеллі або Шарліз. Непогано буде звучати ім`я для сірого кішечки Люсьєн, Пусікеті. Сірі кошенята дівчинки мають чарівними оченятами, приємною на колір і на дотик шерстю, тому необхідно вкласти в ім`я всю любов і ніжність до цього створення. Також можна назвати особина дівчинку сірого кольору - Кріста, Зірка, Мурашка, Крапля, Карамелька, або Фея.

Кішечки з сірої короткою шерстю підійде кличка Шиншила (Від назви однойменного звірка). Руденька кицька може стати володаркою імені Джулія (Джулія Робертс) або Мандаринка. А може бути, варто назвати тварину Рижуля, Джинджер, Лиса (Лисичка), Охра, Каштанка, Морквина, Бджілка, Білка, Брусниця, Веснянка.

Володарка білого забарвлення може бути названа: Білосніжка, Снєжка, Айс-крім (з англійської мови IceCream- морозиво), Айріс, Перлина, Зима, Згущене молоко, Барбі, Брітні, Ваніль, Хмарка. Кошеня дівчинка зі смугастою шерсткою може стати володаркою такої назви, як Морячка або Матроска (від чоловічого Матрос). Такий кицьки підійдуть і більш кумедні імена, як Тільняшка або Желейка.

Власницям чорних шубок підійдуть клички - Чернишки, Чорнушка, Нічка, Чорниця, Ворона, Клякса, Пепсі або більш вишукано і казково, наприклад, Маліфісента.

Особливості характеру кішки дівчинки

Характер кішки - це також важливий фактор, який необхідно враховувати при виборі імені. Адже кішки дівчинки відрізняються від собі подібних особин чоловічої статі якраз характером. Кішки дівчинки бувають:

  • Вибір імені для кішкипримхливими;
  • примхливими;
  • волелюбними;
  • зарозумілими;
  • ніжними;
  • цікавими.

Кішкам-капризулі підійдуть такі клички, як Фіфа або Долорес, Рошель, Стефані, Фурія, Баффі, Капризка. Норовливі, волелюбні кицьки-дівчинки можуть стати володарями більш простих забавних назв. Наприклад, таких, як Анфіса, Каліпсо, Флешка, Лариска. Зарозумілим, гордим, себелюбним кішкам підійдуть імена Клеопатра або Цариця, та й ім`я цяця - буде вельми до речі такий кішечці. А також відмінним варіантом будуть такі назви, як Патриція, Мішель, Ксантія або Ксантіпа, Сабріна, Маркіза.

Ніжні кішечки, готові всякий раз горнутися біля господаря і з задоволенням підставляють свою шубку для погладжувань, можуть отримати такі імена: Лері, Мері, Мелісса, Миля, Нессі, Ванесса, Ассоль, Жалійка. цікавою кішці, сунуть усюди свій чудовий носик, можна дати кличку Варвара (від приказки "Цікавою Варварі на базарі ніс відірвали"). Також їй підійде ім`я Любопишка.

порода кішки

Ім`я, судячи з характеруПорода кішки дівчинки - це окремий розділ вибору клички, оскільки порода відповідає за зовнішній вигляд вихованця.

сіамську особина не варто називати Мурко або сошки. Такий кішці підійде більш вишукане назва Сесілія (скорочено Сесія), Касандра, Сандра, Бьянка, Софія або Софіко, Сальса, Сімка.

Для тваринного без шерсті породи Сфінкс підійдуть такі імена, як Джуелл, Елізабет, Жаклін, Жаннета, Легра, Магдоліна. Азіатську димчасту кішку з сірою шерстю можна назвати Кароліна, Лайтесса, Лурдес, Марго. Персидська кішка дівчинка володарка довгою вовни може знайти яке-небудь веселе ім`я за рахунок своєї плескатої мордочки. Наприклад, Баронеса, Ілюззія, Дарсі, Мексика.

Скоттиш фолд як короткошерста, так і довгошерста породи мають, ніби обрізані вушка, притиснуті до верхівки. Таким кішкам дівчаткам можна дати такі назви, як Буся або Бусинка, Герлі (від англійського Girl - дівчинка), Луша, Ляпа, Капа.

Австралійська тиффани - ніби "кішечка з картинки" з сріблястою або пісочної шубкою. А хвіст у цих особин має більш довге волосся, створюючи ефект шлейфу. Така дівчинка може отримати свою назву виходячи з типу породи, тобто Тіффані. А може бути, Жолли, Жозефіна, Ірлотта.

Американська кольцехвостих особина з сірим забарвленням шерсті володарка довгого тонкого хвоста. Такий кішці дівчинці можна дати кличку - Лаура, Катрін, Іффі, Мальвіна, Латиш.

А представник породи Американський бобтейл має обрубаний хвіст іноді забарвлення рисі і вушка з пензликами на кінці. Такий кішці дівчинці підійде Рись або кличка Йоді, яке було дано першої кішці цієї породи, знайденої в шістдесятих роках в Південній Арізоні.

Однак, не тільки відштовхуючись від породи можна дати ім`я улюбленцю, адже зовнішність також може зіграти чималу роль у виборі назви. Наприклад, володарку пишних форм можна назвати пампушки, товстушки, Пухляшей, Пульхерией, Лежбеттой або Пончітой (від чоловічого Пончик).

А можна дати назву тварині відштовхуючись від чарівних вічко вихованця, наприклад, Вишенька, Росинка. А яскраво-зелені очі можуть навести на ім`я Весна або Зеленоглазка. Кішці з яскраво-синіми очима підійде ім`я Хвиля або Хризантема. А якщо у кицьки очі різного кольору, то можна назвати її Радуга.

уподобання господарів

Як правильно підібрати ім`я кішціІ наостанок, звичайно ж, при виборі імені для своєї кішки дівчинки потрібно керуватися тим фактором, щоб воно подобалося самим господарям вихованця. тут можна зробити упор на такі критерії, як:

  • кличка попереднього вихованця (кішки). Отже, можна сміливо називати новознайденого кошеня, як звали попередню особина, якщо ім`я було дуже любимо в родині;
  • ім`я улюбленої актриси, співачки. Назвати кішку дівчинку Бьонце або Шакіра, а, може, навіть Анджеліна Джолі. Іноземними іменами дуже часто називають своїх домашніх тварин;
  • допомога дітей. Нехай дітки згадають своїх улюблених мультяшних чи казкових героїнь. Адже для дітей буде важливо, що було обрано назву, запропоноване ними. Таким чином, в будинку може з`явитися Рапунцель або Фіона, Белатрісса або Герміона, Есміральда або Пакохонтас, Нюша або Мася. Фантазія дітей в цьому питанні безмежна;
  • мрія дитинства. Можливо, що все дитинство була мрія завести кішечку і ім`я-то їй вже було придумано. Але в силу якихось обставин, мрія залишилася мрією. Тепер випав шанс назвати свою кішечку цим ім`ям.

Вибір клички для кішки - складний і важливий етап як в її, так і в житті господарів. Тому не варто ставитися до цього легковажно. Проявіть терпіння і фантазію, і тоді вихованець буде вам тільки вдячний.

Вибравши назву для свого вихованця, потрібно вимовити його кілька разів. Буває, що тварина відразу реагує на нього і підбігає до господаря. Така реакція говорить про те, що ім`я було підібрано вірно, і кішка схвалила його. А якщо кошеня дівчинка не відреагувала відразу, то нічого страшного в цьому немає просто їй потрібен час для усвідомлення і звикання до своєї прізвисько.

Навіть якщо вибране ім`я дуже вишукане або вигадливе, то не потрібно боятися, що кошеня дівчинку дуже складно буде кликати до себе такою назвою, як, наприклад, Джульєтта. Головне в тому, скільки любові і тепла вкладає господар в сказану ним кличку, звертаючись до тварини. Тоді кошеняті таку назву, безсумнівно, буде дуже підходити.

Однак, проявляючи фантазію, не перестарайтеся, так як якщо назвати кішку самбука, то це швидше за скаже про згубні пристрасті господаря, а не про характер або поведінці вихованця. До того ж, якщо кішка втече на вулицю, то краще викрикувати, розшукуючи її щось пристойне, а не Серушка, наприклад. Хоча саме це ім`я підійшло б кішці сірого забарвлення, але завдяки багатому російській мові враження від даного імені може бути подвійне.

Не варто забувати, що кличка дуже важлива для тварини. Якщо враховуються всі сторони вихованця, то ім`я буде підходити не тільки кошеняті, а й вже підросла, подорослішала особини. У будь-якому випадку які б не були різноманітні і екстравагантні імена для кішок дівчаток, домашній вихованець повинен бути названий на точній відповідності зі своїм характером і манерою поведінки. Тільки в цьому випадку, кличка буде звучати гармонійно і стовідсотково підходити до домашнього улюбленця.

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
—хоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!