9 Важливих питань про духів

Регулярно демонструвати тобі хороші аромати і тихо мовчати про те, як правильно з ними поводитися, - ознака безсердечності, подумалося нам. Сьогодні ти побачиш парфумерні зразки сезону, а знаючі люди розкажуть, що робити далі.

Тренінг-менеджер компанії Puig

1. Куди і як наносити аромат?
Теорія з пульсуючими точками стверджує, що парфум повинен виявитися на шиї, за вухами, на ліктьових згинах і зап`ястях. І цьому є логічне пояснення. Шкіра в цих місцях найтепліша, що змушує композицію розкритися швидше і яскравіше. Втім, ти можеш наносити воду тільки на волосся, є варіант з ароматичним хмарою. Для цього розпороши парфум в кімнаті, тримаючи флакон вертикально, і походи туди-сюди. Якщо душитися таким чином, навіть інтенсивний аромат здасться оточуючим тонким і делікатним.

2. Чому один і той же парфум звучить на всіх по-різному?
Вся справа в фізіології: впливають гормональний фон, тип шкіри, її запах, температура тіла. Продукт, який круто розкривається на тобі, може невпізнанно звучати на твоїй вагітній подрузі. Врахуй, сприйняття ароматів міняється і під час менструації. Я знаю випадки, коли нові парфуми, куплені в середині циклу, через кілька днів викликали відразу. Коли ти закохана, страшно втомилася або знаходишся під впливом стресу, запахи сприймаються по-різному.

Якісний аромат завжди неоднаково розкривається на різних людях.

Ось, будь ласка, і другий фактор - особливість компонентів. Закидай питаннями консультантів, вони регулярно проходять навчання і просто зобов`язані знати, що до чого. Ще один нюанс - це фізіологія. Якщо нанести парфуми на шкіру жирного типу, а не сухого, пахучі речовини проявлять себе у всій красі, та й звучати будуть довше. Тому, до речі, при виборі аромату я закликаю слухати його тільки на себе, а не на руці продавця або блоттер.

Відео: Бесіди з батюшкою. З прот. Дмитром Смирновим. Ефір від 9 жовтня 2016р

Відео: Шлях Мага, Олексій Похабов. Відповіді на важливі питання

Відео: Розмова з медіумом, о.Балі. Здоров`я людини. Валерія Тюленєва&Кіра Штафун

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
—хоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!