Батьки-окупанти

Мама з малюком...Життя таке, дитинко: ніхто нічого тобі не дасть. Треба брати самому. Чи не вистачати, що ти, не рвати зубами, а впевнено брати те, що належить.
- А якщо не положено?
- Тоді не бери.
- А інші беруть.
- Це погано.
- А що таке добре?
- Добре бути спокійним, сильним, самостійним і впевненим у собі. Погано бути інфантильним, на всіх озиратися.

Так ми пояснюємо стратегію поведінки, оперуючи набором нескладних штампів. Але саме в питаннях про межі самостійності і незалежності дитини ми проявляємо себе найменш послідовно, як справжні диктатори і окупанти. У всякій прикордонної ситуації (перше побачення, "ночівля у подруги") Останнє слово залишається за здоровим глуздом, а за нашим батьківським страхом.

Страх, якщо розібратися, - нормальне почуття. За дитину має бути страшно - незалежно від кримінальної обстановки в районі або стажу в секції боротьби. Наш центр світобудови знаходиться там, де наша дитина - в школі, у дворі, на вулиці, - звідти йдуть радіальні промені по всьому перифериям. І якщо хмарність вище норми, а звуки зв`язку невиразні, реальність зміщується, в серце йдуть сигнали сейсмічної небезпеки.

Відео: Бєльці - Учитель географії

Але ось дитя з`являється - ціле і неушкоджене - і відновлює статус-кво. Нам більше і не треба. Накричавшись, наплакавшись, ми не звільняємося від страху. Він залишається з нами. В образі темного підвалу, занедбаної будови. І навіть в образі першого кохання, такої довгоочікуваної і ворожою.

Ми страждаємо нерозрізнення страхів. Наш егоїстичний рефлекс часто носить маску турботи і тривоги. "Я за тебе боюся!" - "Ні, мама з татом, ви за себе боїтеся. Вас нові проблеми лякають, хоча їх швидше за все не буде. Ви боїтеся про всяк випадок".

Відео: российкие найманці без гриму на донбасі

Інфантильний не народжуються. Дитина активно відкритий світу. Всякий. Доки його не загальмують перед калюжею, яка так спокусливо невідома ... Інфантильне свідомість починає формуватися в той момент, коли мама не дозволяє своєму малюкові грати з хлопчиком, що вдарив його вчора машинкою по голові. Ми проіґноруймо цього хлопчика, нам не потрібен цей працю: вибудовувати відносини, шукати спільну мову. Ми краще зробимо вигляд, що хлопчика не було. Через кілька років наш хлопчик спробує ігнорувати життя. Він зробить вигляд, що її не існує. Він поставить міцні замки на двері, що відгороджує його від світу, і почне зміцнювати стіни. Звузивши життєвий простір до біологічного мінімуму, стане жити з ілюзією захищеності.

... Незабутній тип матері-квочки, матінки-ласочки, що гріє з ранку на батареї дитячі шкарпетки, щоб ніжки з тепла в тепло, зник, здається, непоправно. Тільки бабусі, і то не всі, здатні на безперервні побутові подвиги. Мільйони жінок, змучених роботою за символічні гроші, вголос мріють про теплий долі домогосподарки. На ділі ж: запропонуй працюючої матері золоті гори за життя в рамках трьох німецьких "До" (Кюхе, кіндер, кірха) - погодяться одиниці.

Відео: 16.07.2014 Батьки українських солдат не пускають їх воювати на Південному Сході. Новини Ru

Психологи недарма помітили: у самих емансипованих матерів виростають інфантильні діти. І в цьому немає суперечності. Щоб зберегти рівень соціальної, професійної та матеріальної незалежності, сучасній жінці доводиться заводити автоматичну систему власної безпеки. Я виберу йому друзів - так безпечніше. Я відлучити його від цієї компанії - так буде простіше. Я вкажу вуз, в який він надійде. Я "знаю як треба". Моя дитина не повинен загрожувати моєму світу, з таким трудом облаштованому. Мені не потрібні протяги.

Але діти і не просять у нас безмежної свободи. Вони самі бояться її. Діти не хочуть від нас повної незалежності. Це теж дуже відповідально. Діти просто хочуть бути дітьми, поки природа дає їм цю можливість. А ми, розводячись про повагу до особистості дитини, з працею вчимося поважати його мрії, невдачі та поразки. Ми бажаємо їм самостійності, щодня відкидаючи їх в безодню інфантилізму.

Відео: Я Русский Окупант! - Відмінний ролик! Пишаюся своєю країною і тим, що я Русский !!!

Марина КАРІНА

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
—хоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!