Принципові розбіжності

Відео: Черга в ГУМі за новими айфона

Чутками, як відомо, земля повниться. Один з останніх досі бродить в телевізійних колах, причому в самих різних інтерпретаціях. Кажуть, що взаємини ведучих програми “принцип доміно” настільки погані, що популярне ток-шоу НТВ знаходиться на межі закриття.

Відео: Познер - Гість Цві Хейфец. Випуск від 07.11.2016

Чутками, як відомо, земля повниться. Один з останніх досі бродить в телевізійних колах, причому в самих різних інтерпретаціях. Кажуть, що взаємини ведучих програми “принцип доміно” настільки погані, що популярне ток-шоу НТВ знаходиться на межі закриття. Нібито в ефірі дві Олени прекрасні стоять поряд і мило розмовляють з гостями, а за межами студії один на одного навіть не дивляться і взагалі намагаються обходити стороною. І зарплати у них різні, і заздрять одна одній. А недавно і зовсім поскандалили настільки серйозно, що далі вже нікуди ...

суть конфлікту

Коротше кажучи, за словами деяких джерел з “Останкіно”, Останнім часом в колективі відомого ток-шоу панує атмосфера недружня. Почалося все з того, що одна міжнародна косметична фірма запропонувала провідною Олені Іщеєвої знятися в рекламному ролику своєї продукції. Контракт Олена підписала, і всі були за неї раді. Тільки потім виявилося, що для зйомок Іщеєвої доведеться їхати за кордон (що в принципі теж приємно), але при цьому пропустити кілька прямих ефірів “принципу доміно” і залишити свою співведучу Олену Хангу одну. Кажуть, останній це дуже не сподобалося, і вона сказала, що нікуди не відпустить свою колегу. З цього і розгорівся весь сир-бор. Ніби як Ищеева в пориві пристрасті сказала, що вона взагалі може піти з телебачення, і навіть написала заяву, яке віднесла головному продюсеру НТВ Кирилу Набутова. Але, як бачимо, програма досі благополучно йде в ефірі і ніякі хмари над нею не перебирати міри. Щоб розібратися, як же все було насправді, ми вирішили отримати інформацію з перших рук і звернулися за роз`ясненнями безпосередньо до начальства, шеф-редактору “принципу доміно” Наталі Тріадской.

“А нічого страшного у нас не відбувається, - розповіла Наталія Павлівна. - На програмі нормальна робоча ситуація. Що стосується якогось конфлікту, то нічого подібного просто не було. Дійсно, одна з провідних мала їхати на зйомки якогось рекламного ролика, а зйомки ці співпали з прямим ефіром “принципу доміно”. Але прямий ефір виявився дорожчим, ніж рекламний ролик. І та сторона, яка приймала, просто перенесла свої зйомки на інший день. А що там роздули журналісти - це все дурниці.

У яких стосунках перебувають між собою провідні поза програмою, це, на мій погляд, взагалі нікого не стосується. У хороших вони відносинах або не дуже - вони обидві підтримують нормальні професійні відносини. І на роботу на НТВ нас брали абсолютно не для того, щоб ми любили один одного і ніжно цілували. На якості програми відносини ведучих не позначаються ніяк. Більш того, я з серпня працюю тут шеф-редактором і ні разу не бачила, щоб наші дівчата билися, ображали один одного або виривали волосся. Взагалі, мені здається, у нас в країні є більш нагальні проблеми для обговорення, ніж особисті взаємини між Ханг і Іщеєвої. І ніяке закриття програмі не загрожує. У всякому разі до закінчення цього телевізійного сезону. Так що чутки про смерть “принципу доміно” сильно перебільшені”.

думки сторін

Олена Ханга:

- Мені важко коментувати щось, що й гадки не має ніякого інтересу. Це просто рядовий питання, який роздутий до незрозумілих меж. Так, Олені запропонували зніматися, і вона поїхала зніматися у вільний від роботи час. Нібито я її не відпускала на зйомки? Ну як я можу комусь щось забороняти? Я не керівник програми, я така ж ведуча, як і вона. Лена мене навіть не питатиме, тому що це абсолютно не має ніякого відношення до нашої передачі. А всі ці чутки з приводу наших з нею відносин ... Ну ви хіба бачили, щоб у нас були якісь проблеми в ефірі? Ми ведемо передачу разом кожен день, і, погодьтеся, якби у нас були якісь конфлікти, працювати разом було б практично нереально. Потім, журналісти постійно обговорюють нашу зарплату. Мені здається, це взагалі непристойно. Я, чесно кажучи, поняття не маю, у кого яка у нас в колективі зарплата. Так якщо я цього не знаю, чому ви можете писати такі речі, користуючись, м`яко кажучи, неперевірену інформацію?


Олена Іщеєву:

- Місяць тому мені було зроблено пропозицію від однієї міжнародної косметичної компанії стати обличчям її нового продукту в Росії. Це фарба для волосся. До цього в роликах цієї фірми знімалися тільки західні зірки, і вперше вони вирішили вибрати відомі особи безпосередньо в тій країні, де буде поширюватися продукт. В одному з роликів запросили знятися Машу Шукшину, в іншому - мене. Я відкрито сказала про це на зборах колективу “принципу доміно”, Привітала з нашою спільною перемогою, все зраділи, але виникла проблема. Оскільки проект міжнародний і там затверджений графік зйомок, я повинна була виїхати в Європу на п`ять днів. Вилітати потрібно було в четвер, коли у мене як раз прямий ефір. Вперше за два з половиною роки я звернулася до колективу відпустити мене і піти мені назустріч. Колектив в общем-то мене підтримав. Але потім певні люди в керівництві програми зажадали від мене принести листи від всього керівництва компанії НТВ, які дозволяли б мені виїхати за кордон. Я ці листи зібрала, навіть написала заяву на кілька днів відпустки за свій рахунок (на що маю право за КЗпП) і віднесла його продюсеру НТВ Кирилу Набутова. Далі я не можу пояснити, що сталося, але, за деякими дійшли до мене відомостями, я зрозуміла, що якщо поїду і пропущу ефір, наслідки для мене можуть бути непередбачуваними. Просто побачила, що дуже багато людей виявилося зайнято в цій круговерті і все щось обговорюють і комусь пояснюють. З професійної точки зору вони, звичайно, мають право мене не відпускати. Але з людської, якби хтось звернувся до мене з таким проханням, я б, звичайно, пішла назустріч. Я зрозуміла - вихід треба шукати самій. Подзвонила в штаб-квартиру тієї західної фірми і шляхом складних переговорів, змогла перенести терміни своїх зйомок і скоротити їх з п`яти днів до трьох. Яких штрафних санкцій мені це коштувало - це вже мої проблеми. Але я відвела свій прямий ефір в четвер і нічним рейсом полетіла.

Так що офіційно заявляю - це був не особистісний конфлікт, а спірне виробничий момент. З професійної точки зору я повинна була стояти в ефірі, з людської точки зору я розраховувала на розуміння і підтримку. У підсумку я відзняла рекламний ролик за три дні замість п`яти і в понеділок рано вранці повернулася, щоб знову-таки встигнути до прямого ефіру. Одним словом, конфлікт вичерпаний, але осад залишився.

Відео: Візовий діалог РФ і ЄС - вулиця з двостороннім рухом

думка редакції

Насправді такі випадки на ТБ вже були, і ніколи ніяких конфліктів не виникало. Пам`ятається, два роки тому Олександр Стриженов знімав свій фільм “впасти вгору”, І в особливо зайняті дні кілька ефірів “Доброго ранку” його дружина Катерина вела одна. У жовтні Лев Юрійович Новоженов відправився відзначати 10-річчя НТВ по містах і селах, і його соведущая Руслана Писанка також залишалася самотньою в “країні рад”. А що робити, якщо хтось із провідних захворів? У минулі часи Шелест з Комолова на MTV спокійно підміняли один одного в “бадьорому ранку”, І так і говорили про це, типу: “Антон лежить з температурою 40, і сьогодні ефір я проведу одна”. Про театральні постановки, де партнери підмінюють один одного, якщо у кого-то в цей час зйомки в кіно, взагалі мовчимо. Так чого далеко ходити. на “принципі доміно” теж була історія, коли в кінці минулого року Олена Ищеева захворіла на грип і дві програми Олена Ханга вела одна. “Але ви розумієте, тоді Лена хворіла і практично втратила голос, - заперечила нам Наталя Тріадская. - Одна справа, коли людина говорити не може, і інше, коли йому під час роботи треба раптом кудись поїхати. Ви розумієте, у нас прямий ефір, а він коштує дуже дорого. І ми не можемо через якихось своїх особистих справ скасувати прямий ефір і поставити повтор. Всі ці зйомки - дуже здорово, але у вільний від роботи час. Але я все одно Олену зайвий раз поважати. Хочеться, звичайно, встигнути скрізь, але вона віддала пріоритет прямого ефіру”. Ну що ж, виходить в цей раз Олена Ищеева виявилася для НТВ просто незамінна.

Поділися в соц мережах:

Увага, тільки СЬОГОДНІ!
—хоже

Увага, тільки СЬОГОДНІ!